Whatsapp Görüşmesi Başlat
300 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA

Hakkımızda


10 yılı aşan bir deneyim ışığında kurulan Mutel, deneyimle harmanladığı enerjisini genç, dinamik, yenilikçi ve global bir anlayışla bütünleştirerek sektördeki yerini almıştır. Mutel, bünyesine kattığı çözüm ortaklarıyla beraber sektörel tüm ihtiyaçların tek bir elden tedarik edilebildiği bir yapıya dönüşmüştür.

Firmamız, konusunda uzman ekibiyle beraber gelişiminde süreklilik vizyonunu, disiplinli yönetim sistemiyle birleştirip müşterilerine sınırsız hizmet ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Sektörün en önemli markaları için en iyi fiyatlarla beraber en hızlı çözüm olanaklarını yaratmak için teknik altyapı yatırımlarımızı kesintisiz sürdürüyoruz.

Mutel, deneyimli satış kadrosu ve yıllara dayanan ticaret tecrübesiyle müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Mutel bünyesinde teklif talepleriniz çok hızlı cevaplanmakta ve siparişleriniz en hızlı şekilde adreslerine teslim edilmektedir.

Saygın ve güvenilir bir firma profilini benimseyen Mutel, sektörünün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir. “Elektriğin olduğu her yerdeyiz” sloganıyla da çalışma anlayışını özetleyen Mutel, elektrik malzemelerinde yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek ve araştırmacı kimliğiyle sürekli yeniliği yakalamak amacını taşımaktadır.

Siz de tedarikleriniz için Mutel ayrıcalıklarını incelemeden kararınızı vermeyin…

Güvenli Alışveriş
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜÇLÜ ALT YAPIYLA
ALIŞVERİŞİNİZ GÜVENDE
Kapıda Ödeme
KAPIDA ÖDEME
NAKİT VEYA KREDİ KARTI
ÖDEMELER KAPINIZDA
Ücretsiz Kargo
ÜCRETSİZ KARGO
300₺ ve ÜZERİ
KARGO BEDAVA
Hızlı Kargo
HIZLI GÖNDERİ
SİPARİŞLERİNİZ
AYNI GÜN KARGODA
Taksit İmkanı
TAKSİT İMKANI
KREDİ KARTINIZA ÖZEL
12 TAKSİT İMKANI
Whatsapp Görüşmesi Başlat
WHATSAPP
TReticaret Eticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Bonus World Maximum Axess Paraf Advantage